Info

Specialisté na odtah auta Brno. Nonstop – volejte 603 141 837. V případě pojistné události je odtah zcela zdarma.
Zajistíme pro vás odtah vozidla Brno. Jsme vám k dispozici nonstop, volejte 603 141 837.
Využijte služeb nonstop odtahové služby. Naše odtahovka Brno vám zajistí rychlé řešení vašeho problému. Volejte 603 141 837.
Obraťte se s porouchaným automobilem na autoservis Renault Brno. Přestože nejsme autorizovaným servisem Renault, máme stejné technické vybavení i moderní diagnostické nástroje jako servisy autorizované.
Vaše BMW potřebuje pravidelnou prohlídku nebo generální opravu? Přijeďte k nám s jakýmkoliv problémem – Euro BM autoservis BMW Brno vám pomůže odstranit závadu na vašem voze.
Nabízíme stejný standard i rozsah služeb jako autorizovaný servis vozů Toyota, přestože my tuto oficiální autorizaci nemáme vyřízenou.
Využijte služeb autoservisu zaměřeného na značku vozů Mazda. Přestože nejsme autorizovaným autoservisem Mazda (Brno), dovedeme garantovat stejnou kvalitu služeb, navíc za výhodnější ceny a především bez zbytečně dlouhých čekacích termínů.
Hledáte autoservis Škoda v Brně – servis, kde se mechanici specializují nejen na nové typy vozů, ale umí bez problémů opravit i staré Škodovky?
Blíží se čas na pravidelnou kontrolu vašeho Fordu nebo máte pocit, že s vaším vozem není něco v pořádku a potřebujete provést diagnostiku od zkušeného mechanika, který zná vozy značky Ford jako své vlastní boty? Nabízíme vám revizní kontroly i opravy jakéhokoliv rozsahu a druhu.

Kontaktní údaje

EURO AUTO BM s.r.o.

Dukelská 90

614 00 Brno

 

Příjem oprav: 603 463 926

Odtahová a silniční služba: 603 141 837