Odtahovka Brno

Využijte služeb nonstop odtahové služby. Naše odtahovka Brno vám zajistí rychlé řešení vašeho problému. Volejte 603 141 837.

DATA | info | odtahovka-brno.jpgŘešíte problém s porouchaným autem? Potřebujete okamžitě a bez průtahů odtáhnout nabouraný vůz? Euro Auto BM odtahovka Brno je tu pro vás! Pracujeme nonstop, tudíž můžete volat kdykoliv na telefon 603 141 837 a objednat služby naší odtahovky.

Dopravíme se k místu poruchy/nehody v nejkratším možném čase. Nebudete se muset o nic starat, zaměstnanci odtahovky zmapují situaci, vůz neprodleně naloží tak, aby nedošlo k dalšímu možnému poškození z důvodu neodborné manipulace. Euro Auto BM odtahovka Brno vám vůz dopraví na určené místo, nebo jej rovnou odveze do našeho servisu, kde provedeme opravu. Toto rozhodnutí je čistě na vás.

Odtahovka Brno - zdarma

Při splnění pojistných podmínek definovaných konkrétní pojišťovnou jsou pro vás služby odtahovky zdarma. Stačí nás zavolat a po telefonu vám zodpovíme případné dotazy spojené s vaší pojistnou událostí.

Pokud nebudete mít kam umístit váš nepojízdný vůz, můžete využít služeb úschovy, kterou taktéž Euro Auto BM odtahovka Brno zajišťuje. K dispozici pro vás máme i náhradní vozidla, abyste mohli být ihned mobilní. 

Technika používaná při realizaci služby "odtahovka Brno":

  • Iveco Daily
  • Mercedes Benz Atego s hydraulickou rukou
  • VW Transporter T5
  • Iveco Eurocargo, odtahový a vyprošťovací speciál

Služba "odtahovka Brno" je poskytována zcela v souladu s profesními pravidly, která se v oboru dodržují. Zakládáme si na vstřícnosti a profesionalitě.

Euro Auto BM - vaše spolehlivá odtahovka pro Brno a okolí!

 

Odtahovka Euro Auto BM v akci

 ------------------------------

Lidé hledají na internetu toto téma přes výrazy: odatahovka auto, odtahovka Brno, odtahová služba Brno, odtah Brno, odtažení vozidla Brno. Dálet taktéž: odtah vozu Brno, odtah auta Brno, odtahová služba cena.

Tagy:

Kontaktní údaje

EURO AUTO BM s.r.o.

Dukelská 90

614 00 Brno

 

Příjem oprav: 603 463 926

Odtahová a silniční služba: 603 141 837

 

Nonstop odtah Brno
603 141 837