Ceník asistenčních a odtahových služeb Brno (odtah auta cena)

Silniční a odtahová služba: 603 141 837

Asistenční služby a odtah vozidel jsou naší primární službou, kterou poskytujeme pro zájemce o odtah v Brně a bližším okolí. Níže zjistíte cenu odtahu. Cena odtahu vozidla je uvedena za KM. Ceník odtahové služby EURO AUTO BM s.r.o. je aktuální od 1. 1. 2022.

Silniční asistence - ceník: 

Uvedené ceny silniční asistence jsou uvedeny bez DPH.

Silniční asistenční služba pro vozidla do 3,5 t

cena bez DPH

 

Paušální cena silniční asistence (30 min práce mechanika zdarma) - startování kabely, výměna baterie, výměna kola, dovoz PHM 7:00-19:00

1100

 

Paušální cena otevření vozidla 7:00-19:00 (Brno a okolí)

   2000

 

1 km mimo Brno (cena: Brno paušál + km od značky konec Brna)

21

 

30 min práce mechanika 7:00-19:00

450

 

V době mezi 19:00 - 7:00, víkendy, ve státní svátky příplatek 500,- Kč bez DPH

 

Nonstop asistenční služba Brno 603 141 837

 

Odtahová služba Brno - ceník (odtah auta cena):

Uvedený ceník odtahové služby je uveden bez DPH. Z tabulky níže zjistíte, kolik stojí odtah pro konkrétní případy a úkony.

Odtahová služba pro vozidla do 2 t

cena odtahu bez DPH

 

Paušální ceník odtahové služby na území města Brna (1x naložení, složení vozidla v ceně) 7:00-19:00

1800

 

Odtah auta - cena za 1 km - odtah mimo Brno (cena: Brno paušál + km od značky konec Brna)

24

 

Cena za naložení a složení vozidla v rámci odahové služby 7:00-19:00

550

 

Cena za ztíženou manipulaci při odtahu (upravovaná vozidla - snížený podvozek, tunning, aj., v případě nehody - vyvrácená, chybějící kola apod.)

400

 

Chybějící tažné oko (nouzové uchycení za rameno)

300

*1

Vyproštění vozidla odtahovým vozem (za každých započatých 30 min) 7:00-19:00

900

*2

Cena za odtah vozidla do 2,2 t, použitá hydraulická ruka

2500

 

Odtah vozidel nad 2,2 t (až do 3,5 t + odtah dodávky)

cena odtahu bez DPH

 

Paušální ceník odtahové služby Brno (1x naložení, složení vozidla v ceně) 7:00-19:00

2000

 

odtah auta - cena za 1 km odtahu mimo Brno (cena: odtah Brno paušál + km od značky konec Brna)

27

 

naložení a složení vozidla v rámci odtahové služby 7:00-19:00

550

 

ztížená manipulace (upravená vozidla - snížený podvozek, tunning, aj., v případě nehody - chybějící kola, apod.)

400

 

chybějící tažné oko (nouzové uchycení na rameno)

300

*1

vyproštění vozidla, mimo komunikaci, podzemních garáží a uzavřených prostor (za každých započatých 30 min) 7:00-19:00

900

*2

V době mezi 19:00 - 7:00, víkendy, ve státní svátky příplatek 500,- Kč bez DPH

   

 

Nonstop odtah Brno 603 141 837

 

Dodatkové služby související s odtahem auta

cena bez DPH

 

přeprava osob náhradním vozidlem (cena za ujetý km)

13

 

úschova vozidla na volné ploše - 24 hodin

150

 
     

*1 - Může dojít k poškození karoserie vozidla, aj. Po uvedení této skutečnosti za škodu zodpovídá majitel vozidla!

*2 - Za veškeré poškození na vozidle v důsledku vyproštění nese zodpovědnost majitel!

*3 - Je nutné, aby ve vozidle nebyly věci, které by se mohly uvolnit nebo pohybovat po vozidle, větší množství tekutin, nadměrný náklad - jinak za škodu nese zodpovědnost majitel vozidla!

*4 - Posoudí řidič odtahového speciálu.

*5 - Je účtováná společně buď se silniční asistencí, odtahem nebo s obojím.

 

Při první přepravě slevy neposkytujeme !!!

 

Ceník odtahové služby Euro Auto BM uvedený výše je orientační, tj. v případě specifických požadavků či zhoršených pracovních podmínek je možné, že se cena odtahu auta musí upravit dle nastalé situace. Děje se tak po vzájemné dohodě se zákazníkem a po vysvětlení, proč je cena odtahu vozidla stanovena na danou konkrétní hodnotu.

V ceně poskytovaných služeb je zohledněno i opotřebování odtahové techniky. 

Odtahová služba Euro Auto BM Brno v akci

 

 

Situace, kdy bývá odtahová služba využita

Odtahová služba a odtah vozidla jsou nezbytné v určitých situacích, které mohou vzniknout v souvislosti s provozem vozidla. Bez ohledu na to, zda jde o neplánovanou havárii, mechanickou poruchu nebo jiné nepříjemné události, odtahová služba je vhodným řešením pro majitele vozu. Níže je uvedeno několik situací, ve kterých může být odtahová služba využita:

  1. Havárie, nehoda: v případě dopravní nehody je bezpečnost všech účastníků na prvním místě. Po zajištění bezpečnosti je nutné postarat se o odtah vozidla z místa nehody a uvolnit provoz. Odtahová služba vozidlo bezpečně odveze a předejde dalším komplikacím v místě havárie.
  2. Mechanická porucha: kdykoli dojde k náhlé mechanické poruše vozidla, ať už jde o problémy s motorem, převodovkou, nebo jinými klíčovými systémy vozidla, které z důvodu jejich poruchy neumožňují pokračovat v jízdě, je odtahová služba volána k odstranění vozidla z cesty a jeho přepravě k opravě.
  3. Vybitá baterie: vybitá baterie je častým problémem, se kterým se řidiči setkávají. V takovém případě může odtahová služba pomoci s nabíjením baterie nebo s odtahem vozidla do servisu. Zde záleží na situaci, případně formou silniční asistence je provedena výměna baterie za novou.
  4. Defekt pneumatiky: pokud dojde k defektu pneumatiky, ať už kvůli propíchnutí, protržení nebo jiné příčině, může odtahová služba pomoci s výměnou pneumatiky (formou silniční asistence) nebo se majitel vozu rozhodne k odtahu vozu do pneuservisu.
  5. Nedostatek paliva: někdy se stane, že řidiči dojde palivo v místech, kde není možné natankovat. Odtahová služba může vozidlo odtáhnout na bezpečné místo, kde si může řidič zajistit doplnění paliva.
  6. Dlouhodobé odstavení vozidla: pokud je vozidlo dlouhodobě zaparkováno na místě, kde je toto zakázáno nebo je potřeba uvolnit místo pro jiná vozidla (např. při stavebních pracích), odtahová služba je řešením.
  7. Odvoz nepotřebného vozidla: jestliže má řidič nepotřebné nebo nepoužívané vozidlo, odtahová služba může vozidlo odvézt na určené místo pro ekologickou recyklaci.

V každé z těchto situací může být odtahová služba nepostradatelným pomocníkem, který zajišťuje bezpečné a rychlé řešení vzniklého problému. Některé situace se jeví jako nutné pro odtah vozidla, nicméně některé jdou vyřešit i tzv. asistenční službou a odstraněním problému, který brání v pokračování provozu vozidla přímo na místě. Vhodné je, aby řidič už při objednávání služby odtahovky dokázal vyhodnotit, zda potřebuje odtah vozidla nebo spíše asistenční službu.

Cena odtahu vozidla se určuje za počty najetých km. Cenu za km odtahu auta máte uvedenou výše v tabulce. Do ceny odtahových služeb je třeba promítnout i taxu za naložení. Standardní cena odtahové služby neobsahuje další servis typu specifické asistenční služby dle přání zákazníka (vždy se snažíme vyjít zákazníkům v nesnázích co nejvíce vstříc, vše je o vzájemné dohodě).

Cena odtahovky s rukou může být stanovena individuálně na základě vzájemné dohody obou stran.

Nečekejte a ihned nás kontaktujte

Pokud jste se dostali do nepříjemné situace a potřebujete spolehlivou odtahovou službu, nemusíte hledat dál. Odtahovka EURO AUTO BM Brno je připravena vám pomoci s různými problémy spojenými s vozidlem, a to kdykoli a kdekoli v lokalitě Brno a širší okolí.

Náš tým je připraven reagovat na vaše potřeby rychle a bezodkladně. Stačí nám sdělit detaily vašeho problému s autem, a my se postaráme o zbytek. Bez ohledu na to, zda jde o odtah auta po nehodě, mechanickou poruchu, defekt pneumatiky nebo jiné nepříjemné situace, můžete se na nás spolehnout.

Odtahová služba EURO AUTO BM Brno je k dispozici 24/7, abychom vám poskytli klid a jistotu, že v případě potřeby nezůstanete na cestě sami. Jsme tu, abychom vám nabídli profesionální odtah vozidel a převezli vás i vaše auto do bezpečí. Poskytujeme i asistenční službu při defektu pneumatiky.

Neotálejte a kontaktujte nás hned teď, abychom vám mohli co nejrychleji pomoci. S odtahovkou EURO AUTO BM Brno budete vždy v bezpečných rukou.

Kolik stojí odtah auta?

Cena odtahu vozidla může být ovlivněna několika faktory, jako je vzdálenost odtahu, typ vozidla, obtížnost přístupu a čas provedení odtahu. Rozmanitost situací znamená, že ceny odtahu a asistence se mohou lišit. Důležité je však vědět, že naše odtahová služba se vždy snaží nabídnout odpovídající a konkurenceschopné ceny, které budou odpovídat konkrétním okolnostem. Při dotazu na cenu odtahu vozidla vám rádi poskytneme jasný a transparentní odhad, který bude zohledňovat vaše individuální potřeby a nastalou situaci. Stačí zavolat a vznést dotaz "Kolik stojí odhat auta?". Obdržíte přesnou a rychlou odpověď.

Detaily najdetete viz sekce "Odtahová služba Brno - ceník", kde jsou uvedeny ceny. 

-----------------

Lidé na internetu hledají tuto stránku přes výrazy: odtažení vozidla, cena odtahu, odtahovka cena, odtahová služba cena, odtah vozidel, odtahovka nad 3,5 tuny, odtah auta cena za km. Dále také: odtahová služba cena za km, odtah auta cena, odtah vozidla cena za km, odtah vozidla cena, cena odtahu vozidla. Stejně tak: odtahová služba ceník, odtah vozidla, odtahovka, odtahová služba, auto odtahovka, odtahová služba Brno ceník, kolik stojí odtah, odtahovka cena za km. Tyto výrazy specifikují zaměření naší služby a téma této stránky.

 

Nejčastější dotazy

Kontaktní údaje

EURO AUTO BM s.r.o.

Dukelská 90

614 00 Brno

 

Příjem oprav: 603 463 926

Odtahová a silniční služba: 603 141 837

 

Nonstop odtah Brno
603 141 837