Odtah vozidel Brno

Zajistíme pro vás odtah vozidla Brno. Jsme vám k dispozici nonstop, volejte 603 141 837.

DATA | info | odtah-vozidel-brno.jpgŘešíte problém s vaším vozem a potřebujete zajistit odtah vozidla? Zavolejte nám, jsme připraveni poskytnout pomoc nonstop. Službu „odtah vozidel Brno“ můžete využít jak pro odtah osobního automobilu, tak i pro odtažení vozidel nákladních. Pro obě varianty máme speciální manipulační techniku, která zaručí bezpečný, rychlý a bezproblémový odtah. Služba „odtah vozidla Brno“ je určena nejen pro události řešené přímo v centru Brna, ale samozřejmě pro celou oblast do 50 km od Brna. V případě zájmu volejte nezávazně 603 141 837.

Odtažené vozidlo přepravíme na místo určení dle dohody se zákazníkem. Jedná se o kompletní asistenční službu. Ať už se vám vůz porouchal, nebo jste se stali účastníky nehody, jsem připraveni vaši situaci rychle vyřešit.

Doplňkové služby

V rámci odtahu vozidel poskytujeme pro naše klienty i možnost uschování vašeho vozu pro případ, že nemáte kde porouchané či havarované auto odstavit. Postaráme se o jeho zabezpečení.

Dále nabízíme možnost zapůjčit si náhradní vozidlo do doby, než bude váš vůz opraven.

Odtah vozidla zdarma

Pokud váš případ splňuje veškeré pojistné podmínky, které jsou pro danou situaci definovány konkrétní pojišťovnou, pak je služba „odtah vozidel Brno“ poskytována zcela zdarma. Zavolejte nám a již během hovoru lze tuto skutečnost s námi probrat.

  • Odtah osobních vozidel (Brno)
  • Odtah dodávek a užitkových vozidel (Brno)
  • Odtah nákladních vozidel (Brno)
  • Odtah motocyklů (Brno)

Kontaktní údaje

EURO AUTO BM s.r.o.

Dukelská 90

614 00 Brno

 

Příjem oprav: 603 463 926

Odtahová a silniční služba: 603 141 837