Odtah vozidel Brno

Zajistíme pro vás odtah vozidla Brno. Jsme vám k dispozici nonstop, volejte 603 141 837.

DATA | info | odtah-vozidel-brno.jpgŘešíte problém s vaším vozem a potřebujete zajistit odtah vozidla? Zavolejte nám, jsme připraveni poskytnout pomoc nonstop. Službu „odtah vozidel Brno“ můžete využít jak pro odtah osobního automobilu, tak i pro odtažení vozidel nákladních. Pro obě varianty máme speciální manipulační techniku, která zaručí bezpečný, rychlý a bezproblémový odtah. Služba „odtah vozidla Brno“ je určena nejen pro události řešené přímo v centru Brna, ale samozřejmě pro celou oblast do 50 km od Brna. V případě zájmu volejte nezávazně 603 141 837.

Odtažené vozidlo přepravíme na místo určení dle dohody se zákazníkem. Jedná se o kompletní asistenční službu. Ať už se vám vůz porouchal, nebo jste se stali účastníky nehody, jsem připraveni vaši situaci rychle vyřešit. Ozvěte se, dispečink služby "odtah vozidel Brno" je neustále a příjmu a připraven obrtem vám pomoci.

Doplňkové služby

V rámci odtahu vozidel poskytujeme pro naše klienty i možnost uschování vašeho vozu pro případ, že nemáte kde porouchané či havarované auto odstavit. Postaráme se o jeho zabezpečení.

Dále nabízíme možnost zapůjčit si náhradní vozidlo do doby, než bude váš vůz opraven.

Odtah vozidla Brno: zdarma

Pokud váš případ splňuje veškeré pojistné podmínky, které jsou pro danou situaci definovány konkrétní pojišťovnou, pak je služba „odtah vozidel Brno“ poskytována zcela zdarma. Zavolejte nám a již během hovoru lze tuto skutečnost s námi probrat.

  • Odtah osobních vozidel (Brno).
  • Odtah dodávek a užitkových vozidel (Brno).
  • Odtah nákladních vozidel (Brno).
  • Odtah motocyklů (Brno).

Máte zájem o službu „odtah vozidla Brno“, pak nás kdykoliv kontaktujte.

 

Euro Auto BM - spolehlivá firma pro zajištění odtahu vašeho vozu.

 

-----------------

Lidé hledají na internetu toto téma přes výrazy: odtahovka Brno, odtahová služba Brno, odtah Brno, odtažení vozidla Brno.

Tagy:

Kontaktní údaje

EURO AUTO BM s.r.o.

Dukelská 90

614 00 Brno

 

Příjem oprav: 603 463 926

Odtahová a silniční služba: 603 141 837

 

Nonstop odtah Brno
603 141 837