Autopůjčovna Brno

AutopůjčovnaMotoristům, jejichž vozidlo je nepojízdné z důvodu dopravní nehody nebo poruchy, nabízíme zapůjčení náhradního automobilu odpovídající třídy. Náhradní automobil přistavíme zákazníkovi též na místo dopravní nehody nebo poruchy. Opravený automobil přistavíme na určené místo, odkud si rovněž odvezeme zpět náhradní vozidlo. 

Autopůjčovnu provozujeme jako doplňkovou službu v rámci našeho hlavního servisu, a tím je nonstop odtah vozů.

Motoristé, poškozeni při dopravní nehodě z cizí viny, mohou nárokovat náklady spojené s náhradním vozidlem u pojišťovny viníka.

Autopůjčovna Euro Auto BM se vždy pokusí vyjít vstříc vašim požadavkům. Zavolejte a dohodneme se na detailech. Vesměs fungujeme i jako nonstop autopůjčovna (Brno a okolí), a to v případě, že se jedná o přidruženou službu k hlavnímů odtahovému servisu.

Chybí už jen jediný krok

Motoristům, jejichž vozidlo je nepojízdné z důvodu dopravní nehody nebo poruchy, nabízíme zapůjčení náhradního automobilu odpovídající třídy. Náhradní automobil přistavíme zákazníkovi též na místo dopravní nehody nebo poruchy. Dodatečně opravený automobil přistavíme na určené místo, odkud si rovněž odvezeme zpět náhradní vozidlo.

Autopůjčovnu provozujeme jako doplňkovou službu v rámci našeho hlavního servisu, a tím je nonstop odtah vozů.

Motoristé, poškozeni při dopravní nehodě cizím zaviněním, mohou nárokovat náklady, spojené se zapůjčením náhradního vozidla, u pojišťovny viníka.

Zavolejte nám a domluvíme se na všech detailech. Jsme zde pro vás 24/7. Nenechte se zdržet nepříjemnými komplikacemi – pojďte si k nám pro náhradní auto a pokračujte v cestě bez zbytečných starostí!

Vozidla autopůjčovny:

Dle MŠ-CAR Praha - www.ms-car.cz

Tagy:

Kontaktní údaje

EURO AUTO BM s.r.o.

Dukelská 90

614 00 Brno

 

Příjem oprav: 603 463 926

Odtahová a silniční služba: 603 141 837

 

Nonstop odtah Brno
603 141 837