Odtah auta Brno

Specialisté na odtah auta Brno. Nonstop – volejte 603 141 837. V případě pojistné události je odtah auta zcela zdarma.

Odtah auta BrnoStali jste se účastníky nehody a potřebujete rychle vyřešit nastalou situaci? Porouchalo se vám auto, a hledáte spolehlivou firmu, která poskytuje službu „nonstop odtah auta Brno“? Oslovte specialisty na odtah auta v Brně. Volejte kdykoliv 603 141 837.

V případě pojistné události je pro vás odtah auta zcela zdarma.

Nemusíte řešit jakékoliv záležitosti a stresovat se, vše zvládneme odbavit za vás. V případě služby „odtah auta Brno“ realizované námi, si můžete být jisti bezstarostností. Přijedeme v nejkratším možném čase. Na místě vyhodnotíme situaci, se vší opatrností váš vůz vyprostíme a naložíme k odvozu na místo, které si určíte.

Odah auta je u nás komplexní službou. Výhodou pro vás je i to, že drobné opravy jsme schopni provést na místě, neboť službu „odtah aut Brno“ realizujeme jako doplňkovou k naší hlavní činnosti, kterou je provoz autoservisu. Jestliže váš vůz bude potřebovat rozsáhlejší opravy, můžeme jej odvézt přímo na naši dílnu, pokud se takto dohodneme.

Pokud budete potřebovat, zajistíme vám taktéž náhradní automobil, který vám opět přistavíme na vámi zvolené místo. Díky tomu budete okamžitě mobilní a budete moci řešit své pracování a osobní záležitosti, jako by se nic nestalo.

Vaše nepojízdné auto můžeme dle vašeho přání odvézt k nám do úschovy. Tuto doplňkovou službu v rámci odtahu aut využívají zákazníci, kteří nemají možnost kdekoliv uskladnit svůj nepojízdný vůz.

Realizujeme:

  • Odtah auta Brno - při poruchách.
  • Odtah auta Brno - při haváriích.
  • Odtah auta Brno - při převozu na STK.
  • Odtah auta k ekologické likvidaci.

 

Pro službu „odtah aut Brno“ používáme moderní techniku:

  • VW Transporter T5
  • Mercedes Benz Atego s hydraulickou rukou
  •  Iveco Daily
  • Iveco Eurocargo – odtahový a vyprošťovací speciál

-----------------

Euro Auto BM - váš spolehlivý partner na odtah aut pro Brno a okolí.

 

Odtah auta od Euro Auto BM Brno

Tagy:

Kontaktní údaje

EURO AUTO BM s.r.o.

Dukelská 90

614 00 Brno

 

Příjem oprav: 603 463 926

Odtahová a silniční služba: 603 141 837

 

Nonstop odtah Brno
603 141 837