Nonstop odtahová služba Brno - nonstop odtah

V případě nehody, nefunkčnosti vašeho vozu či jiných problémů volejte nonstop odtahovou službu Brno na lince 603 141 837! Nonstop odtahovou službu Brno můžete požádat o pomoc kdykoliv - jsme připraveni se k vám okamžitě rozjet. Odtah je poskytován ZDARMA v případě krytí pojišťovnou či autoklubem v definovaném rozsahu.

V každém momentu máme v rámci služby „nonstop odtah Brno“ připraveny 2 vozy k výjezdu. Přijedeme v nejkratší možné době (v centru Brna cca do 15 minut). Vaše auto šetrně naložíme a odvezeme na místo, které určíte. V rámci nonstop odtahové služby Brno tak získáte nejen odtah auta za výhodnou cenu, ale i kompletní servis pro situace, které mohou být pro vás složitě vyřešitelné. Poskytujeme i nonstop asistenční služby za účelem řešení menších oprav na místě. Součástí servisu odtahové služby není jen odtah auta, ale i poskytnutí náhradního vozidla, které vám umožní ihned pokračovat ve vaší jízdě, zatímco my řešíme starost o váš vůz.

Non-stop odtah vozidla Brno a okolí

Zavolejte odtahovou službu Euro Auto BM Brno v případě jakékoliv silniční události, která si žádá odtah. Služba „odtah vozidla Brno“ je poskytována 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu. Veškerá technika pro odtah vozidla je neustále připravena, aby byla k dispozici ihned pro řešení vašeho problému. Služba „odtah vozidla Brno“ je koncipována tak, abyste s řešením nastalé situace měli co nejméně starostí. Zajišťujeme i řadu věcí nad rámec. Pomáháme a radíme. Nebojte, nenecháme vás v nesnázích! Odtah auta je pro nás komplexní službou s cílem ušetřit vám co nejvíce starostí.

 

Nonstop odtah Brno 603 141 837

 

Proč služba „odtah auta Brno nonstop“ právě od nás?

  • Rychlost odtahové služby: v případě centra Brna jsme na místě cca do 15 minut. U mimoměstských lokalit je přistavení provedeno v závislosti na vzdálenosti, zpravidla je to do cca 30 minut.
  • Cena odtahové služby: v řadě situací je odtah realizován ZDARMA, pokud splňujete podmínky na krytí události pojišťovnou či autoklubem. V opačném případě máme i tak cenově přijatelné podmínky ( viz ceník ).
  • Nonstop dispečink pro objednání odtahu vozidla: dovoláte se nám kdykoliv.  
  • Technické zázemí: disponujeme veškerou potřebnou technikou pro naložení a bezpečný odtah vašeho vozu. Máme několik vlastních odtahových vozů různé tonáže.
  • Doprovodné služby k odtahu vozidla: zajišťujeme servis vozů, asistenční službu, disponujeme náhradními vozidly apod.

Působnost nonstop odtahové služby Euro Auto BM Brno

Odtah osobních a užitkových vozidel v rámci naší nonstop odtahové služby Brno realizujeme po celé Evropě! Každé nakládané a přepravované vozidlo je pojištěno proti poškození při přepravě a manipulaci na částku 2 mil. Kč. Díky tomuto pojištění máte jistotu bezproblémového odtahu.

Kdy je pro vás nonstop odtahová služba Brno ZDARMA?

Při splnění pojistných podmínek jednotlivých pojišťoven realizujeme odtah vozidla ZDARMA. V takovém případě můžete bez váhání zavolat právě naši odtahovou službu nonstop Brno a veškeré řešení problémů nechat na nás. Odtahová technika je připravena k okamžitému bezplatnému řešení vašich požadavků.

Odtahová úschovna pro vás

V rámci služeb „nonstop odtahové služby Brno“ provozujeme úschovnu vašich odtažených vozidel, a to pro případy, že auto momentálně nemáte kde uložit. Na ploše zajištěné proti krádeži můžeme parkovat cca 25 motorových vozidel.

Odtahová technika, kterou nonstop odtahová služba Brno používá, umožňuje naložení a odtažení jakéhokoliv osobního nebo užitkového automobilu, i v podzemních garážích .

V rámci odtahové služby nonstop Brno využíváme následující techniku

  1. Vozidlo nonstop odtahové služby - odtahové auto Iveco Daily
  2. Vozidlo nonstop odtahové služby - odtahové auto Mercedes Benz Atego s hydraulickou rukou
  3. Vozidlo nonstop odtahové služby - odtahové auto VW Transporter T5
  4. Vozidlo nonstop odtahové služby - Iveco Eurocargo, odtahový a vyprošťovací speciál 

CENÍK NONSTOP ODTAHOVÉ SLUŽBY BRNO!

OSTATNÍ SLUŽBY!

V době, kdy je vaše auto nepojízdné, můžete si zapůjčit náhradní vůz u nás:

 

Odtahová služba a její cena

Konečná cena odtahu vozidla závisí na vzdálenosti, hmotnosti přepravovaného vozilda, obtížnosti nakládky a případných tranzitních poplatcích (mýto apod.). Ceník odtahové služby zde.

Euro Auto BM - spolehlivá firma pro zajištění nonstop odtahové služby v Brně a okolí. Volejte naši odtahovku. Odtah vozidel Brno je tu pro vás.

Chybí už jen jediný krok

Potřebujete rychlou pomoc na silnici? Volte nonstop odtahovou službu Brno! Naše odtahovka je tu pro vás.

V případě nehody, nefunkčního vozu nebo jiných problémů na silnici, máme pro vás řešení. Stačí zavolat naši nonstop odtahovou službu Brno na lince 603 141 837! Jsme připraveni okamžitě vyrazit na pomoc. Naše dispečinková služba zajistí, že v centru Brna je odtahovka na místě během cca 15 minut. Kromě odtahu vozidla nabízíme i náhradní vozidla, servis a asistenční služby. Jsme tu pro vás ve všech složitých situacích.

Dovoláte se nám kdykoliv, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Technické zázemí: Máme veškerou potřebnou techniku pro bezpečný odtah vašeho vozu.

Zajistíjme, abyste co nejrychleji pokračovali v cestě. Nečekejte na problémy, mějte náš kontakt vždy po ruce. Zavolejte nám na 603 141 837 a my vám pomůžeme v každé situaci.

 

------------------

Tematické určení stránky: odtahová služba Brno, odtah vozidla Brno, nonstop odtahová služba Brno, odtah auta Brno, nonstop odtah Brno, nonstop odtahová služba Brno.

Kontaktní údaje

EURO AUTO BM s.r.o.

Dukelská 90

614 00 Brno

 

Příjem oprav: 603 463 926

Odtahová a silniční služba: 603 141 837

 

Nonstop odtah Brno
603 141 837