Oprava karoserie Brno

Oprava karoserie BrnoProvádíme veškeré karosářské práce. Oprava karoserie Brno: precizní práce za výhodné ceny. Zkušený tým karosářů uvede karoserii vašeho vozu opět do původní podoby. Garantujeme precizní práci. Řešíme i drobné opravy karoserie včetně mírných oprav promáčklin karoserie.

Jsme smluvním partnerem České pojišťovny a ČSOB. Pokud máte pojistku u výše uvedených společností, pak v případě uznatelné pojistné události týkající se karosářských prací řešíme za klienta. Zdarma tak můžete využít službu „oprava karoserie Brno“ v plném rozsahu pojistné události a k tomu navíc poskytneme i zapůjčení náhradního vozidla do té doby, než je oprava karoserie vyřešena.

V případě zájmu o službu „oprava karoserie Brno“ nás neváhejte kontaktovat.

Nejžádanější úkony:

  • opravy promáčklin karoserie
  • odstranění důlků po krupobití
  • opravy karoserií pomocí rovnacího rámu
  • šetrné ruční vyklepávání karoserie
  • karosářské opravy blatníků, prahů

Kompletní péče v případě nehody

Fungujeme jako non-stop odtahová služba pro Brno a okolí. Postaráme se o vás v případě nehody. Poskytujeme nejen odtah vozu, ale také asistenční službu.

V případě poškození karoserie váš vůz odtáhneme k nám na zabezpečené parkoviště, kde náš tým zkušených karosářů provede vstupní detekci veškerých problémů karoserie a stanoví ideální postup opravy.

Těm z vás, kteří mají jinou smluvní pojišťovnu, než uvádíme výše, sdělíme před započetím veškerých prací odhadovanou cenu opravy vaší karoserie.

Kontaktní údaje

EURO AUTO BM s.r.o.

Dukelská 90

614 00 Brno

 

Příjem oprav: 603 463 926

Odtahová a silniční služba: 603 141 837