Nonstop odtahová služba Brno

V případě nehody, nefunkčnosti vašeho vozu či jiných problémů volejte nonstop odtahovou službu Brno na lince 603 141 837! Nonstop odtahovou službu Brno můžete požádat o pomoc kdykoliv - jsme připraveni se k vám okamžitě rozjet. Odtah je poskytován ZDARMA v případě krytí pojišťovnou či autoklubem v definovaném rozsahu.

V každém momentu máme v rámci služby „nonstop odtah Brno“ připraveny 2 vozy k výjezdu. Přijedeme v nejkratší možné době (v centru Brna cca do 15 minut). Vaše auto šetrně naložíme a odvezeme na místo, které určíte. V rámci nonstop odtahové služby Brno tak získáte nejen odtah auta za výhodnou cenu, ale i kompletní servis pro situace, které mohou být pro vás složitě vyřešitelné. Poskytujeme i nonstop asistenční služby za účelem řešení menších oprav na místě. Součástí servisu odtahové služby není jen odtah auta, ale i poskytnutí náhradního vozidla, které vám umožní ihned pokračovat ve vaší jízdě, zatímco my řešíme starost o váš vůz.

Non-stop odtah vozidla Brno a okolí

Zavolejte odtahovou službu Euro Auto BM Brno v případě jakékoliv silniční události, která si žádá odtah. Služba „odtah vozidla Brno“ je poskytována 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu. Veškerá technika pro odtah vozidla je neustále připravena, aby byla k dispozici ihned pro řešení vašeho problému. Služba „odtah vozidla Brno“ je koncipována tak, abyste s řešením nastalé situace měli co nejméně starostí. Zajišťujeme i řadu věcí nad rámec. Pomáháme a radíme. Nebojte, nenecháme vás v nesnázích! Odtah auta je pro nás komplexní službou s cílem ušetřit vám co nejvíce starostí.

Nonstop odtah Brno 603 141 837

Proč služba „odtah auta Brno nonstop“ právě od nás?

  • Rychlost odtahové služby: v případě centra Brna jsme na místě cca do 15 minut. U mimoměstských lokalit je přistavení provedeno v závislosti na vzdálenosti, zpravidla je to do cca 30 minut.
  • Cena odtahové služby: v řadě situací je odtah realizován ZDARMA, pokud splňujete podmínky na krytí události pojišťovnou či autoklubem. V opačném případě máme i tak cenově přijatelné podmínky ( viz ceník ).
  • Nonstop dispečink pro objednání odtahu vozidla: dovoláte se nám kdykoliv.  
  • Technické zázemí: disponujeme veškerou potřebnou technikou pro naložení a bezpečný odtah vašeho vozu. Máme několik vlastních odtahových vozů různé tonáže.
  • Doprovodné služby k odtahu vozidla: zajišťujeme servis vozů, asistenční službu, disponujeme náhradními vozidly apod.

Působnost nonstop odtahové služby Euro Auto BM Brno

Odtah osobních a užitkových vozidel v rámci naší nonstop odtahové služby Brno realizujeme po celé Evropě! Každé nakládané a přepravované vozidlo je pojištěno proti poškození při přepravě a manipulaci na částku 2 mil. Kč. Díky tomuto pojištění máte jistotu bezproblémového odtahu.

Kdy je pro vás nonstop odtahová služba Brno ZDARMA?

Při splnění pojistných podmínek jednotlivých pojišťoven realizujeme odtah vozidla ZDARMA. V takovém případě můžete bez váhání zavolat právě naši odtahovou službu nonstop Brno a veškeré řešení problémů nechat na nás. Odtahová technika je připravena k okamžitému bezplatnému řešení vašich požadavků.

Odtahová úschovna pro vás

V rámci služeb „nonstop odtahové služby Brno“ provozujeme úschovnu vašich odtažených vozidel, a to pro případy, že auto momentálně nemáte kde uložit. Na ploše zajištěné proti krádeži můžeme parkovat cca 25 motorových vozidel.

Odtahová technika, kterou nonstop odtahová služba Brno používá, umožňuje naložení a odtažení jakéhokoliv osobního nebo užitkového automobilu, i v podzemních garážích .

V rámci odtahové služby nonstop Brno využíváme následující techniku

  1. Vozidlo nonstop odtahové služby - odtahové auto Iveco Daily
  2. Vozidlo nonstop odtahové služby - odtahové auto Mercedes Benz Atego s hydraulickou rukou
  3. Vozidlo nonstop odtahové služby - odtahové auto VW Transporter T5
  4. Vozidlo nonstop odtahové služby - Iveco Eurocargo, odtahový a vyprošťovací speciál 

CENÍK NONSTOP ODTAHOVÉ SLUŽBY BRNO!

OSTATNÍ SLUŽBY!

V době, kdy je vaše auto nepojízdné, můžete si zapůjčit náhradní vůz u nás:

 

Odtahová služba a její cena

Konečná cena odtahu vozidla závisí na vzdálenosti, hmotnosti přepravovaného vozilda, obtížnosti nakládky a případných tranzitních poplatcích (mýto apod.). Ceník odtahové služby zde.

Euro Auto BM - spolehlivá firma pro zajištění nonstop odtahové služby v Brně a okolí. Volejte naši odtahovku.

Kontaktní údaje

EURO AUTO BM s.r.o.

Dukelská 90

614 00 Brno

 

Příjem oprav: 603 463 926

Odtahová a silniční služba: 603 141 837