Autoservis Toyota Brno

Nabízíme stejný standard i rozsah služeb jako autorizovaný servis vozů Toyota, přestože my tuto oficiální autorizaci nemáme vyřízenou.

Autoservis Toyota BrnoJestliže hledáte autoservis v Brně se specializací na opravy vozů Toyota, pak jste na správném místě. Nabízíme stejný standard i rozsah služeb jako autorizovaný servis vozů Toyota, přestože my tuto oficiální autorizaci nemáme vyřízenou. Možná právě proto dokáže náš Euro BM autoservis Brno zajistit opravy v mnohem kratším čase a nižší cenu, než ostatní autorizované servisy Toyota v Brně. Využijte znalosti našich zkušených mechaniků, klempířů, lakýrníků a elektrikářů. O vaši Toyotu bude postaráno královsky.

Se servisem vozů Toyota máme dlouholeté zkušenosti, neustále se vzděláváme v nových technologiích, které jsou na automobilech značky Toyota aplikovány. Znalosti našich zaměstnanců jsou natolik rozsáhlé, že vám dokážou už v rámci telefonického hovoru s velkou přesností určit, co přesně je důvodem problému a jak pracná (nákladná) bude oprava. Mimo samotných servisních oprav provádí Euro BM autoservis Toyota Brno také lakýrnické práce, poskytuje karosářské práce a zajišťuje přípravu vozů Toyota pro obnovu STK.

Nechte si nezávazně nacenit úkon na vašem voze. Pište na service@euroautobm.cz nebo volejte 603 463 926.

Nejběžněji servisované vozy

  • Autoservis Toyota Yaris Brno.
  • Autoservis Toyota Aurius Brno.
  • Autoservis Toyota Prius Brno.
  • Autoservis Toyota Corolla Brno.
  • Autoservis Toyota Avensis Brno.
  • Autoservis Toyota Celica Brno.
  • Autoservis Toyota Land Cruiser Brno.
  • Autoservis Toyota Verso Brno.

 

Nejčastěji k nám přichází majitelé Toyot s řešením problémů ohledně brzd. Na základě pokročilých diagnostických metod a technologií dokážeme najít konkrétní problém brzdového systému, případně brzdy zcela měníme. Další častou opravou je výměna nebo vaření výfuku.

Mimo výše uvedených servisních úkonů poskytuje Euro BM autoservis Toyota Brno diagnostiku a ladění převodovek včetně výměny oleje, opravy motorů, výměnu skel, čištění a plnění klimatizací, opravy zámků, zamykacího systému aj.

Máme vynikající odborníky na elektrikářské práce. Jelikož u většiny dnešních vozů je řada jejich součástí ovládána elektronicky, dochází k častým poruchám právě kvůli poškozené elektroinstalaci nebo elektrických součástek a jejich nastavení. Dokážeme problém identifikovat a velmi rychle opravit, ať už se jedná o řízení automatické převodovky, imobilizér, vstřikování a další důležité součásti.

,

Kontaktní údaje

EURO AUTO BM s.r.o.

Dukelská 90

614 00 Brno

 

Příjem oprav: 603 463 926

Odtahová a silniční služba: 603 141 837