Autoservis Škoda Brno

Hledáte autoservis Škoda v Brně – servis, kde se mechanici specializují nejen na nové typy vozů, ale umí bez problémů opravit i staré Škodovky?

Autoservis Škoda BrnoHledáte autoservis Škoda v Brně – servis, kde se mechanici specializují nejen na nové typy vozů, ale umí bez problémů opravit i staré Škodovky? Přivezte váš vůz do autoservisu Euro Auto BM Brno, garantujeme vám nejen rychlé zajištění nápravy, ale i přijatelnou cenu, kterou vám dokáže nabídnout jen málokterý autoservis v Brně

Ptáte se, proč využít služeb právě našeho autoservisu Škoda Brno? Přestože nejsme autorizovaný servis Škoda, dokážeme nabídnout stejný rozsah služeb v odpovídající kvalitě a především za cenu, která je podstatně nižší, než u autorizovaného autoservisu Škoda kdekoliv v Brně. Abychom dokázali garantovat rychlost a kvalitu servisních služeb, používáme moderní diagnostickou techniku a neustále se školíme v oblasti automobilových technologií.

Nejčastěji servisované modely vozů

  • Autoservis Škoda Favorit (Brno).
  • Autoservis Škoda Fabia (Brno).
  • Autoservis Škoda Superb (Brno).
  • Autoservis Škoda Citigo (Brno).
  • Autoservis Škoda Octavia (Brno).
  • Autoservis Škoda Rapid (Brno).
  • Autoservis Škoda Yeti(Brno).
  • Autoservis Škoda Felicia (Brno).

Jaké služby nabízíme?

Realizační záběr našeho servisu je široký: od lakýrnických a elektrikářských prací, až po rovnání karoserií a klempířské práce. Zajišťujeme kompletní přípravu vozů Škoda na STK, provádíme generální opravy motorů, diagnostiku funkčnosti brzd, převodovek. Opravujeme výfuky a zámky, měníme skla. Využít můžete taktéž služeb pneuservisu, který taktéž provozujeme. V rámci elektroniky dokážeme diagnostikovat chyby a opravit airbagy, přístrojové desky, řídicí jednotky, elektroniku automatických převodovek a imobilizérů.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Pokud vaše auto není pojízdné a vy jste zůstali v dopravním provozu, pak využijte služeb nonstop odtahové služby.

,

Kontaktní údaje

EURO AUTO BM s.r.o.

Dukelská 90

614 00 Brno

 

Příjem oprav: 603 463 926

Odtahová a silniční služba: 603 141 837