menu

Nonstop odtahová služba Brno

Nonstop Odtahová služba Brno

V případě nehody, nefunkčnosti vašeho vozu či jiných problémů volejte nonstop odtahovou službu Brno na lince 603 141 837! Nonstop odtahovou službu Brno můžete požádat o pomoc kdykoliv - jsme připraveni se k vám okamžitě rozjet. Odtah je poskytován ZDARMA v případě krytí pojišťovnou či autoklubem v definovaném rozsahu.

V každém momentu máme v rámci služby „nonstop odtah Brno“ připraveny 2 vozy k výjezdu. Přijedeme v nejkratší možné době (v centru Brna cca do 15 minut), vaše auto šetrně naložíme a odvezeme na místo, které určíte. V rámci nonstop odtahové služby Brno tak získáte nejen odtah auta za výhodnou cenu, ale i kompletní servis pro situace, které mohou být pro vás složitě vyřešitelné. Poskytujeme i nonstop asistenční služby za účelem řešení menších oprav na místě. Součástí služeb odtahové služby je i poskytnutí náhradního vozidla, které vám umožní ihned pokračovat ve vaší jízdě, zatímco my řešíme starost o váš vůz.

Nonstop odtah Brno     603 141 837Proč služba „odtah auto Brno nonstop“ právě od nás?

Působnost nonstop odtahové služby Euro Auto BM Brno

Odtah osobních a užitkových vozidel v rámci naší nonstop odtahové služby Brno realizujeme po celé Evropě! Každé nakládané a přepravované vozidlo je pojištěno proti poškození při přepravě a manipulaci na částku 2 mil. Kč. Díky tomuto pojištění máte jistotu bezproblémového odtahu.

Kdy je pro vás nonstop odtahová služba Brno ZDARMA?

Při splnění pojistných podmínek jednotlivých pojišťoven realizujeme odtah nepojízdného vozidla ZDARMA. V takovém případě můžete bez váhání zavolat právě naši odtahovou službu nonstop Brno a veškeré řešení problémů nechat na nás.

Odtahová úschovna pro vás

V rámci služeb „nonstop odtahové služby Brno“ provozujeme úschovnu vašich odtažených vozidel, a to pro případy, že auto momentálně nemáte kde uložit. Na ploše zajištěné proti krádeži můžeme parkovat cca 25 motorových vozidel.

Odtahová technika, kterou nonstop odtahová služba Brno používá, umožňuje naložení a odtažení jakéhokoliv osobního nebo užitkového automobilu, i v podzemních garážích .

V rámci odtahové služby nonstop Brno využíváme následující techniku

  1. Vozidlo nonstop odtahové služby - Iveco Daily
  2. Vozidlo nonstop odtahové služby - Mercedes Benz Atego s hydraulickou rukou
  3. Vozidlo nonstop odtahové služby - VW Transporter T5
  4. Vozidlo nonstop odtahové služby - Iveco Eurocargo, odtahový a vyprošťovací speciál 

nonstop odtahová služba Brno odtah Brno nonstop odtah auta Brno nonstop odtah auto Brno nonstop

STÁHNĚTE SI CENÍK NONSTOP ODTAHOVÉ SLUŽBY BRNO!

V době kdy je vaše auto nepojízdné, můžete využít auto naše

 

Partneri - Autoservis Brno
Mapa webu - Copyright (c) 2012   |   SEO a www: comerto.com