menu

Nonstop odtahová služba Brno

Nonstop Odtahová služba Brno

V případě nehody, nefunkčnosti vašeho vozu či jiných problémů volejte nonstop odtahovou službu Brno na lince 603 141 837! Nonstop odtahovou službu Brno můžete volat kdykoliv - jsme připraveni vám okamžitě pomoci. Přijedeme v nejkratší možné době, vaše auto šetrně naložíme a odvezeme na místo, které určíte. V rámci nonstop odtahové služby Brno tak získáte nejen odtah auta za výhodnou cenu, ale i kompletní servis pro situace, které mohou být pro vás složitě vyřešitelné.

Nonstop linka     603 141 837


Působnost nonstop odtahové služby

Odtah osobních a užitkových vozidel v rámci naší nonstop odtahové služby Brno realizujeme po celé Evropě! Každé nakládané a přepravované vozidlo je pojištěno proti poškození při přepravě a manipulaci na částku 2 mil. Kč. Díky tomuto pojištění máte jistotu bezproblémového odtahu.

Nonstop odtahová služba Brno provádí také odtahy ZDARMA!

Při splnění pojistných podmínek jednotlivých pojišťoven realizujeme odtah nepojízdného vozidla ZDARMA. V takovém případě můžete bez váhání zavolat právě naši nonstop odtahovou službu Brno a veškeré řešení problémů nechat na nás.

Odtahová úschovna pro vás

V rámci služeb nonstop odtahové služby Brno provozujeme úschovnu vašich odtažených vozidel, a to pro případy, že auto momentálně nemáte kde uložit. Na ploše zajištěné proti krádeži můžeme parkovat cca 25 motorových vozidel.

Odtahová technika, kterou nonstop odtahová služba Brno používá, umožňuje naložení a odtažení jakéhokoliv osobního nebo užitkového automobilu, i v podzemních garážích.

V rámci nonstop odtahové služby Brno využíváme následující techniku

  1. Vozidlo nonstop odtahové služby - Iveco Daily
  2. Vozidlo nonstop odtahové služby - Mercedes Benz Atego s hydraulickou rukou
  3. Vozidlo nonstop odtahové služby - VW Transporter T5
  4. Vozidlo nonstop odtahové služby - Iveco Eurocargo, odtahový a vyprošťovací speciál 

STÁHNĚTE SI CENÍK NONSTOP ODTAHOVÉ SLUŽBY BRNO!

 

V době kdy je vaše auto nepojízdné, můžete využít auto naše

 

Partneri - Autoservis Brno
Mapa webu - Copyright (c) 2012   |   SEO a www: comerto.com